Connect with us

Ünlü Youtuber hayatı film oluyor

Haberler

Ünlü Youtuber hayatı film oluyor

Ünlü Youtuber hayatı film oluyor

Ünlü Youtube fenomeni Enes Batur Sungurtekin’in ilk sinema filmi, “Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?” 19 Ocak 2018’de sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin fragmanı 28 Aralık Perşembe saat 19.00’da YouTube’da Enes Batur kanalından yayınlanacak. Yönetmenliğini Kâmil Çetin’in yaptığı filmin başrollerinde Enes Batur’un yanı sıra Bekir Aksoy, Ceyda Düvenci, Ceyhun Yılmaz, Kerem Fırtına gibi güçlü oyuncular; Kafalar ekibi ve sevilen YouTube fenomenleri yer aldı.

Filmin konusu
Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur’un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Title

To Top