Connect with us

Facebook Ses Koleksiyonu yayında

Haberler

Facebook Ses Koleksiyonu yayında

Facebook Ses Koleksiyonu yayında

Video üreticilerinin en çok ihtiyaç duyduğu materyallerin başında yer alan ses arşivi eksiğini gidermek adına facebook güzel bir hizmete başlamış, ücretsiz ses koleysiyonu.

Videoların en önemli unsurları arasında müzikler yer alıyor. Sıkıcı bir videoyu dahi dikkat çekici hale getirebilen melodiler, bildiğiniz gibi rastgele kullanılamıyor. Ya kullanılan şarkılar için telif ödemesi yapılması gerekiyor ya da telifsiz müzikler bulunması gerekiyor.

İşte Facebook’un Ses Koleksiyonu özelliği burada devreye giriyor. İçerisinde tam 1.000 adet ücretsiz müzik yer alan özellik, kişilere gerçekten birçok seçme şansı tanıyor. Bu müziklerin telif sorunu olmadan Facebook ile Instagram içerisinde kullanılabileceğini belirten platform, bu konudaki istekleri geri çevirmemiş görünüyor.

Hazırlanan içerikler arasında Kiri Tse, Jim Santi Owen ve Lyle Workman gibi müzik insanlarının profesyonel kalitedeki eserleri de yer alıyor. Facebook Ses Koleksiyonu çok büyük bir hizmet Video konusunda çok büyük önem veren sosyal medya devi, yeni hizmet içerisinde ses efektleri de sunuyor. Bu noktada tam 1.504 adet farklı efekt kullanıcıların kullanımına sunulmuş durumda.

Bu sayede kısa vadede tüketilemeyecek kadar büyük bir arşiv oluşturan şirket, biliyorsunuz gözünü YouTube’un yerine dikiyor. Bahsettiğimiz müzik ve ses efektlerine ise direkt olarak buradan ulaşılabiliyor. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. Detaylı bilgi için http://www.log.com.tr/yasal-uyari-ve-kullanim-sartlari

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Title

To Top