Youtube kanalıma hala abone olmadın mı? bi Tıkla hele :)

Destek Ol

VideomontajOrg ismi altında 2015 yılının Mart ayından beri video montaj ve film sanatı ile ilgili içerik üreterek Youtube platformunda yayinlamaktayım.
Adobe Premiere,Adobe After Effects,Hitfilm Express, Element 3D ve Youtube gibi konularda eğitim setleri çekerek 11 bin rakamına ulaşan siz abonelerime bilgilerimi aktarıyorum.


Sadece video konusuna odaklanıp bu konuda video çekerken kısıtlı bir kitleye hitap ettiğimin de farkındayım, Zira herkes film & video izler ama herkes film üretmez yada herkes Youtuber olamaz. Bu nedenle kanalımın gelişimi de kaplumbağa hızı ile eşdeğerdir.

Türkiyede ki kullanıcılara hitap ediyor ve içerikleri Türkçe üretiyorum, bu hali ile Youtube reklam ve gelir pastasından neredeyse faydalanmıyorum, üstüne üstlük video gibi konuları izleyen abonelerimin her birinin uzman bir bilgisayar kullanıcısı olduğunu ve Youtube girerken de Adblock gibi bir reklam engelleyicisi kullandığını biliyorum. Bu da video üretirken kullandığım İnternet ücretini bile çoğu aylarda karşılayamayan gelir rakamlarına tekabül eden kazancımın olduğunu gösterir.

Sosyal medya platformlarında ürettiğim videoları paylaşmıyor ve kanalımın gelişiminde bana destek olmayan siz abonelerimin videomontajOrg kanalında aktif üretimin devamı ve üretkenliğinin artması için bana bir çigköfte ismarlayarak katkı sunabileceğinizi hatırlatmak maksadı ile bu yazıyı okudunuz.Paypal haricinde bir yöntem ile katkı sunmak isteyen dostlar yine aynı adrese e-mail yolu ile bana ulaşabilirler.
...