Connect with us

Basit animasyon programı Plotagon

Animasyon Programları

Basit animasyon programı Plotagon

Basit animasyon programı Plotagon

Animasyon yapılabilecek en zor işlerden biridir, performans canavarı bigisayarlar, bir çok program bilgisi, uzun çalışma saatleri ve sabır istemektedir. Bugün size tanıtacağımız program sayesinde ise yukarda saydıklarımı minimuna indirip çok hızlı bir şekilde ve kısa zaman içinde kendi animasyon videonuzu yapabileceksiniz.

Platagon

Dört farklı sürümü bulunan bu uygulama Platagon eğitim, Platagon Studio, Platagon Story ve Platagon Moji şeklindedir. Hızlı bir şekilde karekter oluşturarak bu karekterlerinizi karşılıklı konuşturabilir, yürütebilir hatta öpüştürebilirsiniz.
Programın Platagon Story sürümü ücretsiz sunulmakta ancak program içerisinde yer alan kimi mekanlar ise 1$ gibi küçük rakamlarla satılmaktadır. Ayrıca programı Mac kullanıcıları da kullanabildiği gibi akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden de animasyon yapabilirsiniz.

Programın kabiliyeti için şu videoya bir göz atın

Program Kısa kafası ekibi tarafından daha önce tanıtıldı ve program ile ilgili güzel eğitim videoları da yine Kısa kafası Youtube kanalında yayınlandı.  Alt kısımda ki linki takip ederek bu videolara erişebilirsiniz.

 

Resmi website www.plotagon.com

Kısa kafası videoları TIkla

 

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Title

To Top