Youtube kanalıma hala abone olmadın mı? bi Tıkla hele :)

Hitfilm sarsıntı düzeltici

+1 oy
2 Şubat Hitfilm dersleri kategorisinde mhakansonmez (160 puan) sordu
Soru1)  Merhaba. Hitfilm de videolarımızdaki sarsıntıları pratik bir şekilde nasıl çözebiliriz Şiyar hocam?

Soru 2) Şuan hitfilm3 express kullanıyorum. Hitfilm4Express kurduğum ama yeni proje açmak istediğimde şöyle bir uyarı çıktı. Sebebi hakkında bilgin var mı Şiyar hocam?

https://s27.postimg.org/p5hxcko77/hata.jpg

1 cevap

0 oy
3 Şubat Şiyar (5,200 puan) cevapladı
9 Şubat Şiyar seçti
 
En İyi Cevap
Merhabalar,
Soru biri için alt kısımda ki videoyu 4:40 kadar izleyin.
Step 2: Apple to Layer kısmına gelin, ben video da Transfor seçiyorum bu track içindir. Siz ise " STABILIZE" olanı seçin ve APPLE diyin. Hiç birşey değişmemiş görünebilir. Şimdi Yukarı bakın sizi LAYER ekranına atacaktır. Siz orada VIEWER kısmına tiklayin.  Stabilizasyon gerçekleşmiş olacaktır.


https://www.youtube.com/watch?v=3Trh1qQO1gg

Soru 2: Hitfilm 4 de bir çok kullanıcı bu hatayı alıyor, zaten firmada düz demiş bizimle iletişime geçin onlarda sorun nedir bilmiyor yani.

Bilgisayarının özelliklerini yazarmısın, ram,işlemci ve ekran kartı. Ayrıca ekran kartı driver güncel değilse güncellemeni öneriyorum.
3 Şubat mhakansonmez (160 puan) yorumladı
1 GB ekran kartı
2.3 GHz işlemci
6 GB ram
bu şekide şiyar hocam özellikler bu şekilde. Ben şu anda Hitfilm3 Express kullanıyorum. aralarında çok büyük bi farklılık yoksa bu versionda devam ederim. Teşekkürler.
4 Şubat Şiyar (5,200 puan) yorumladı
Bilgisayar normal görünüyor. Arada dağlar kadar fark yok, bir kaç güncelleme o kadar. Siz Hitfilm 3 devam edin. Yakında Hitfilm 2017 express yayınlanacak. Onu da indirir denersiniz.
5 Şubat mhakansonmez (160 puan) yorumladı
Şiyar hocam FxHome mail attım. Gelen cevapta bilgisayar özelliklerimin Hitfilm için yetersiz olduğu söylendi. Özellikle ekran kartı olarak İntel HD Graphic 4000  gerekiyormuş.  (en düşük) Benimki ise HD 3000. Yani pc özellikleri malesef yetersizmiş.
...